Czy procesy starzenia można zatrzymać?

Prędzej czy później, w życiu każdej kobiety pojawia się ten moment. Stojąc przed lustrem patrzy na siebie krytycznie. Dostrzega, że coś się zmieniło. Być może cera straciła jędrność, lub bruzdy wokół ust zrobiły się zbyt głębokie. Albo po prostu twarz wygląda na bardziej zmęczoną niż jeszcze kilka lat temu.

Naturalnym odruchem jest wtedy zakup pierwszego, porządnego kremu przeciwzmarszczkowego. Smarujemy nim twarz licząc na cudowny efekt – obiecany przecież przez producenta na opakowaniu. Zwykle jednak poprawa nie następuje. Być może dlatego, że większość drogeryjnych kremów działa jedynie na powierzchni skóry, odżywiając naskórek, ale nie sięgając do jej głębi – czyli tam, gdzie często leży przyczyna problemu.
Czy istnieje w takim razie metoda na poprawę kondycji starzejącej się skóry?

Sekretne działanie tlenu

Tlen jest niezbędny do życia. Stanowi 21% ziemskiej atmosfery. Jest potrzebny każdej komórce naszego ciała, a jego niedobór powoduje szereg negatywnych efektów. Jednym z nich jest starzenie się skóry. Wraz z upływem czasu, ilość tlenu w naszej skórze maleje sprawiając, że jej kondycja pogarsza się.

Odpowiedzią na ten problem może być nowoczesny zabieg – ozonoterapia. Zwiększa on aktywność naszej skóry i poprawia krążenie krwi, co w rezultacie powoduje lepsze jej dotlenienie. Odżywiona twarz nabiera blasku, koloru i świeżego wyglądu. Zabieg ten możemy wykonać w gabinecie kosmetycznym – na przykład ozonoterapia w Pabianicach, nie wymaga on specjalnego przygotowania oraz gwarantuje efekt, którego nie uzyskamy po użyciu nawet najlepszego kremu.

Wieczna młodość wampira

Wampirzy lifting Łódź – brzmi jak szaleństwo, ale w tym szaleństwie jest metoda. Kim Kardashian wykonuje go regularnie, a zdjęciami chwali się na Instagramie. Jej idealnie gładka twarz jest najlepszym dowodem jego skuteczności. Czy to opcja tylko dla odważnych? Ja przebiega taki zabieg?
Na początku lekarz pobiera od pacjentki niewielką ilość krwi – jest to około 8 ml, czyli tyle ile tracimy podczas rutynowego badania. Następnie w specjalnej wirówce oddzielane jest osocze bogatopłytkowe, które uzupełniane jest o substancję stymulującą rozwój komórek. Tak przygotowany preparat podawany jest do skóry na dwa sposoby. Może być stosowany do poprawy kondycji całej twarzy podczas zabiegu mezoterapii. Drugą opcją jest punktowe wypełnianie zmarszczek. W tym wypadku osocze pełni taką samą funkcję jak kwas hialurionowy lub inne sztuczne wypełniacze. Jego przewagą jest natomiast pełna naturalność, w końcu jest to preparat pobrany od samej pacjentki. Takie rozwiązane jest doskonałym wyjściem dla osób zmagających się z alergiami.

Co z bezpieczeństwem?

Dobrze wykonany zabieg medycyny estetycznej doda urody i poprawi pewność siebie. Źle wykonany może przynieść opłakane skutki. Dla swoje bezpieczeństwa powinniśmy więc korzystać tylko ze sprawdzonych i renomowanych gabinetów medycyny estetycznej, takich jak na przykład cieszący się dobrymi opiniami Eskalup w Łodzi, w którym wampirzy lifting możemy wykonać od ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *