Zakup komputera poleasingowego

Bez komputera praca ani nauka są praktycznie niemożliwe. Urządzenia te znane są na całym świecie i dziś praktycznie nie ma gospodarstw domowych, w których nie znajdowałby się chociaż jeden taki sprzęt. Co ciekawe, bardzo dużo osób decyduje się obecnie na zakup komputerów poleasingowych.

Leasing – co to takiego?

Leasing jest to umowa cywilnoprawna, która polega na zawarciu swego rodzaju kontraktu pomiędzy dwiema stronami. Pierwsza z nich przekazuje prawa do korzystania z określonej rzeczy (np. z komputera), zaś druga strona może z niego korzystać, płacąc jednocześnie opłaty ratalne, które zostały wcześniej ustalone.

Obecnie mnóstwo przedsiębiorstw decyduje się na wprowadzenie tego typu rozwiązania, które są dla nich po prostu korzystne. Dobitnie świadczy o tym fakt, że aż 36% właścicieli firm, zaliczanych do sektora małych i średnich przedsiębiorstw decydowało się na leasing. Wśród przedsiębiorstw średnich liczba ta jest jeszcze większa i wynosi aż 81%. Najczęściej w leasing bierze się pojazdy – zarówno osobowe, jak i ciężarowe, ale także sprzęt budowlany, czy też urządzenia elektroniczne.

W Polsce leasing ma się bardzo dobrze, bowiem nasz kraj według danych z roku 2015 plasuje się na 6 miejscu w Europie. Dynamika tej branży wyniosła 13,2%, zaś łączna wartość wszystkich transakcji wyniosła aż 5,7 mld euro!

A może kupić sprzęt poleasingowy?

Co ciekawe, branie sprzętu w leasing opłaca się nie tylko firmom, ale i innym konsumentom. Bowiem coraz więcej ludzi decyduje się na zakup sprzętu poleasingowego. Dlaczego? Otóż takie urządzenia (jak np. komputery) są z reguły w bardzo dobrym stanie i nie kosztują przesadnie dużo. Niestety, ale wielu osób nie stać na nowe laptopy topowych marek. A w przypadku nabycia używanego komputera, jest możliwość, aby pochwalić się np. sprzętem marki Apple.

Gdzie szukać poleasingowych urządzeń?

Jeśli zdecydowaliśmy się na zakup urządzenia poleasingowego (laptopa, bądź komputera stacjonarnego), warto zapoznać się z ofertą firmy Dalian Trading, która swoją siedzibę ma w Szczecinie, przy ul. Garncarskiej 5.

W Dalian Trading istnieje możliwość zarówno zakupu hurtowego, jak i zakupu detalicznego komputerów poleasingowych. Taki sprzęt sprowadzany jest głównie z krajów Skandynawskich, a dokładnie z Norwegii, Szwecji, czy też z Finlandii. Po korzystnych cenach można również dostać części zamienne do komputerów. Wszystkie szczegóły można znaleźć na ich stronie internetowej – i skontaktować się z firmą w ten sposób. Ponadto szczecińska firma prowadzi również usługi z zakresu serwisowania komputerów – zarówno stacjonarnych, jak i laptopów – a także sprzętu audio.

Sprawdź poleasingowe laptopy w Szczecinie na DalianTrading